DuPont Process automation technician/IT support in Hradec Králové, Czech Republic

Process automation technician/IT support (Job Number: PRO00007939)

Description

IT SPECIALISTA

Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni do oddělení investic a údržby na pracovní pozici IT specialisty, který/á bude zajišťovat IT podporu výrobního závodu a spravovat provozní systémy :

Náplň práce :

IT podpora :

  • komunikace/koordinace s externím dodavatelem při řešení IT problematiky:

  • správa firemní IT infrastruktury

  • uživatelská podpora (notebooky, PC, telefony)

  • správa klientských operačních systémů Windows

  • správa (koordinace správy) firemních serverů Windows

  • údržba a správa systémů, aplikací a tiskáren

  • zajištění bezpečnosti a diskrétnosti dat v rámci technických možností, zálohování

  • optimalizace a zefektivňování systému IT celkově v rámci firmy

podpůrné provozní systémy:

  • správa telefonní ústředny

  • správa mobilních a provozních telefonů

  • správa alarmového /evakuačního systému

  • správa docházkového systému

Požadujeme :

vhodné pro uchazeče s VŠ nebo SŠ vzděláním technického směru (elektro se zaměřením na automatizaci)

zkouška par. 6 dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou

praxe v oboru výhodou

aktivní znalost anglického jazyka podmínkou

znalost práce na počítači (MS Excel, MS Word, AutoCad)

znalost programu SAP výhodou

řidičský průkaz skupiny B

analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti

flexibilita a ochota učit se novým věcem, pečlivost, motivovanost

schopnost týmové spolupráce a práce pod tlakem

Nabízíme :

nástup IHNED

různorodá práce v mezinárodním pracovním prostředí

sehraný pracovní kolektiv

zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

systém zaměstnaneckých benefitů

motivační platové ohodnocení

V případě Vašeho zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: jana.vareckova@dupont.com .

SPECIALISTA ŘÍDÍCÍCH A ELEKTRO SYSTÉMŮ

Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni do oddělení investic a údržby na pracovní pozici specialisty řídících a elektro systémů, který/á bude zajišťovat řízení procesů pro výrobní závod a koordinovat elektrickou bezpečnost :

technik automatizace procesů :

  • řízení IT a elektronických procesů návrhu řízení systému

  • komunikace/koordinace s dodavateli v oblasti automatizovaného řízení

elektrická bezpečnost:

  • zajišťuje, koordinuje, informuje a sleduje účinnost programu elektrické bezpečností celého závodu

  • hodnotí data elektrické bezpečnosti

  • schvaluje a pomáhá s implementací předpisů elektrické bezpečnosti

  • poskytuje konzultace, působí jako mentor nebo školitel

Nabízíme :

Qualifications

Primary Location: EMEA-Czech Republic-Hradec Králové-Smirice

Organization: Nutrition and Health

Schedule: Full-time

Education Level: Master's Degree (±18 years)

Employee Status: Regular

Job Type: Experienced

DuPont is an equal opportunity employer. Qualified applicants will be considered without regard to race, color, religion, creed, sex, sexual orientation, gender identity, marital status, national origin, age, veteran status, disability or any other protected class. If you need a reasonable accommodation to search or apply for a position, please visit our Accessibility Page for Contact Information. For US Applicants: See the “Equal Employment Opportunity is the Law” poster.