DuPont ASISTENT/ASISTENTKA PRO INVESTICE (projekt expanze) in Hradec Králové, Czech Republic

ASISTENT/ASISTENTKA PRO INVESTICE (projekt expanze) (Job Number: MAI00001105)

Description

asistent/asistentka pro investice

Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni na pracovní pozici ASISTENT/ASISTENTKA PRO INVESTICE, který/á bude zajišťovat administrativní a technickou podporu tohoto oddělení:

Náplň práce :

administrativní a technická podpora oddělení údržby

zajištění podkladů pro práci oddělení údržby

tvorba reportů, prezentací a dalších potřebných dokumentů

objednávky materiálu, náhradních dílů a externích oprav

komunikace s dodavateli

tvorba a udržování dokumentů v souladu s ISO standardy

práce na investičních projektech

dokumentační a kontrolní činnost

auditní činnost

Požadujeme :

vhodné pro uchazeče s VŠ nebo SŠ vzděláním technického směru

praxe ve výrobním závodě výhodou

aktivní znalost anglického jazyka podmínkou

znalost práce na počítači (MS Excel, MS Word)

znalost programu SAP výhodou

řidičský průkaz skupiny B

analytické myšlení, dobré komunikační a organizační schopnosti

flexibilita a ochota učit se novým věcem, pečlivost, motivovanost

schopnost týmové spolupráce a práce pod tlakem

Nabízíme :

nástup IHNED

různorodá práce v mezinárodním pracovním prostředí

sehraný pracovní kolektiv

zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti

systém zaměstnaneckých benefitů

motivační platové ohodnocení

V případě Vašeho zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis v českém a anglickém jazyce na e-mail: jana.vareckova@dupont.com .

Qualifications

Primary Location: EMEA-Czech Republic-Hradec Králové-Smirice

Organization: Nutrition and Health

Schedule: Full-time

Education Level: High School Diploma/GED (±11 years)

Employee Status: Regular

Job Type: Entry Level

DuPont is an equal opportunity employer. Qualified applicants will be considered without regard to race, color, religion, creed, sex, sexual orientation, gender identity, marital status, national origin, age, veteran status, disability or any other protected class. If you need a reasonable accommodation to search or apply for a position, please visit our Accessibility Page for Contact Information. For US Applicants: See the “Equal Employment Opportunity is the Law” poster.